Hoofdstraat 8 - STEDUM
€ 249.000,- k.k.
Woonoppervlak:
Perceeloppervlak:
Aantal kamers:
Bouwjaar:
180 m²
248 m²
7
1820
Deze woning verdient een bezichtiging.
Mooie en ruime vrijstaande woning in de dorpskern van het karakteristieke Stedum.
Deze woning kenmerkt zich door ruimte en een mooie besloten tuin. De 200 jaar oude woning is profesioneel verbouwd maar heeft ook nog mooie originele elementen.
Begane grond
Via de 12 meter lange hal heeft u toegang tot alle ruimtes in het huis. De woonkamer is 30m2 en voorzien van plavuizen. Naast de woonkamer bevindt zich een tweede woonkamer (24m2), welke geschikt is als bv. atelier of praktijk aan huis. Ook kan deze kamer bij de eerste woonkamer worden getrokken waardoor een hele ruime doorzon woonkamer ontstaat.
De keuken van 22m2 is ruim en netjes en daardoor een erg prettige leefruimte
Toilet en Badkamer zijn netjes en eveneens vanuit de hal bereikbaar. Badkamer heeft de beschikking over badmeubel met twee wastafels, douche en ligbad
Achterin de woning is een bijkeuken en en schuur (ca 10m2)
Zowel vanuit de hal als vanuit de tweede woonkamer is de mooie besloten tuin van ca 100m2 beriekbaar
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers van respectievelijk 34m2, 21m2, 9m2 en 5m2.
Tevens op de eerste verdieping een zeer nette 2e toilet.
Vanuit de grootste slaapkamer is een dakterras van 24m2 bereikbaar.