De Deimten 11 - Groningen

€ 41.500,- v.o.n. (vanaf)
Woonoppervlak:
Perceeloppervlak: Aantal kamers:
Bouwjaar:
24 m²
0 m²

19 KANTOOR STUDIO'S VOOR CREATIEVE ONDERNEMERS VANAF 41.500 EURO V.O.N.
Je eigen instapklare studio + gezamelijk atrium om collega creatieve ondernemers te ontmoeten. Het concept staat voor je eigen onderneming met eigen klanten + samen sparren, samen grotere account bedienen en dus samen sterker in creativiteit!

HET PAND
AQUARIA biedt 19 compleet instapklare studio's. Deels 1 en deels 2 laags uitgevoerd en ieder rondom het pand via een eigen toegang bereikbaar. Het hart van AQUARIA is het atrium waar je collega creatieven kunt ontmoeten. Tevens zijn hier de toiletten en de pantry met koffieautomaat. Naast algemene bezoekersplaatsen zijn er 1 of 2 vaste parkeerplaatsen per studio. Door de compacte opzet ontstaat een inspirerende en persoonlijke werkomgeving. Bovendien wordt AQUARIA degelijk traditioneel gebouwd en staat zo garant voor een blijvend hoogwaardige uitstraling.

DE LOCATIE
Als locatie is gekozen voor het hoogwaardige Zernike Science Park naast de levendige universiteitscampus. Door de ligging gelijk langs de ring optimaal bereikbaar zowel per auto als openbaar vervoer en bovendien circa een kwartiertje fietsen vanaf De Grote Markt. Kortom een representatief en gemakkelijk bereikbaar onderkomen voor je onderneming!

INVESTEERDERS OPGELET!
Een studio in AQUARIA kan ook prima dienen als belegging. Gebruikers die niet kunnen of willen kopen wordt zo de mogelijkheid geboden te huren. Informeer hierover bij ons!

VOOR MEER INFORMATIE ZIE WWW.MIJNSTUDIO.COM
  Bent u geïnteresseerd?
De heer Mevrouw
Voornaam*
Achternaam*
E-mail*
Telefoon
Verzenden